Bölge Müdür Yardımcılarımız Ayşe Nursel DOĞMUŞÖZ, Hasan YASSIBAŞ ve M. Tuncay BAYRAKTAR Ankara Lojistik Zirvesine katıldı.

11 Ekim 2018 tarihinde Ankara Lojistik Üssü’nde Gerçekleştirilen Lojistik Zirvesi Açılış Toplantısına Bölge Müdür Yardımcılarımız Ayşe Nursel DOĞMUŞÖZ, Hasan YASSIBAŞ ve M. Tuncay BAYRAKTAR tarafından iştirak sağlanmıştır.

Lojistik sektörünün yerli ve yabancı temsilcilerini bir araya getirerek milli ekonomiye ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Ankara Lojistik Zirvesi, ülkemizin ilk uluslararası lojistik üssü konumundaki Ankara Lojistik Üssünde 11-13 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
 
Ankara Lojistik Zirvesi; lojistik firmalarının, nakliyecilerin, kargo firmalarının, dış ticaretle ilgili kurum ve kuruluşların, kombine taşımacılık yapan ve bu hizmetten yararlanan üretici kuruluşların, liman ve işletmecilerin, ilgili kamu ve sivil toplum kuruluşlarının ve üniversitelerin bir araya gelerek yeni servis ve hizmetlerini tanıtmalarına ve iş bağlantılarını yapmalarına imkân sağlayan bir platform oluşturmuştur.